Голови громад-членів Асоціації міст звернулись до Президента України щодо захисту конституційних прав органів місцевого самоврядування

Правління Асоціації міст України звернулося до Президента Володимира Зеленського з ініціативою про зустріч для обговорення питання захисту конституційних прав громад. Відповідний Відкритий лист опублікований на офіційному сайті АМУ.

В Україні для розвитку зрошення державні насосні станції віддадуть приватним підприємствам?!

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства має намір передавати державні насосні станції приватним підприємствам на умовах державно-приватного партнерства для розвитку зрошуваного землеробства в Україні. Про це заявив міністр Ігор Петрашко під час робочої поїздки до Херсонської області урядової делегації на чолі з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем, повідомила прес-служба міністерства.