Миколаївська область, Баштанський район

Інформація від УДКСУ

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У СНІГУРІВСЬКОМУ РАЙОНІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської  області ( далі - Управління) доводить до відома, що відповідно до абзацу першого частини восьмої статті 20 Бюджетного кодексу України головний розпорядник бюджетних коштів розробляє та протягом 45 днів з дня набрання чинності рішення (розпорядження Горохівської СВА) на 2024 рік затверджує з місцевим фінансовим відділом паспорти бюджетних програм на 2024 рік. Також наголошуємо на дотриманні вимог Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.09.2014 за № 1104/25881(із змінами та доповненнями).

15:16 10.01.2024

Розпорядникам бюджетних коштів Горохівської сільської ради

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області доводить до відома, що відповідно до ст.20 Бюджетного кодексу України  головний розпорядник бюджетних коштів розробляє та протягом 45 днів з дня набрання чинності рішення  про місцевий бюджет на 2022 рік затверджує з місцевим фінансовим органом паспорти бюджетних програм на 2022 рік.

08:06 03.02.2022

Розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів(інформація)

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області повідомляє, що Наказом Державної казначейської служби України ( далі – Казначейство) від 16.12.2021 № 371 «Про організацію підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України» затверджено План заходів комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України щодо підготовки проекту Антикорупційної програми Державної казначейської служби України  на 2022-2024 роки.  Відповідно до п. 4.3. Плану та рішення комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України від 04.01.2022, у  період  з 04.01.2022 по 14.01.2022 (включно) проводиться анонімне опитування щодо  наявності корупційних ризиків у діяльності органів Казначейства за встановленою формою «АНКЕТА» шляхом надсилання заповненої анкети на електронні скриньки:  PostnykovM@treasury.gov.ua, anticorrupt@treasury.gov.ua. або поштовим відправленням на адресу: 01601, м.Київ, вул.Бастіонна, 6.

09:25 11.01.2022