Миколаївська область, Баштанський район

Інформація від УДКСУ

Розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів(інформація)

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області повідомляє, що Наказом Державної казначейської служби України ( далі – Казначейство) від 16.12.2021 № 371 «Про організацію підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України» затверджено План заходів комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України щодо підготовки проекту Антикорупційної програми Державної казначейської служби України  на 2022-2024 роки.  Відповідно до п. 4.3. Плану та рішення комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України від 04.01.2022, у  період  з 04.01.2022 по 14.01.2022 (включно) проводиться анонімне опитування щодо  наявності корупційних ризиків у діяльності органів Казначейства за встановленою формою «АНКЕТА» шляхом надсилання заповненої анкети на електронні скриньки:  PostnykovM@treasury.gov.ua, anticorrupt@treasury.gov.ua. або поштовим відправленням на адресу: 01601, м.Київ, вул.Бастіонна, 6.

09:25:27 11.01.2022