A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Горохівська громада
Миколаївська область, Баштанський район

НОВИНИ

Дата: від до Скинути

 

                                                       

 

         Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 01.12.2011 №1537 «Про затвердження  Порядку проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16 грудня 2011р. за №1460/20198 повідомляє « Про проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень». Оцінці підлягає діяльність головного бухгалтера, який працює на займаній посаді не менше року, а також який внаслідок організаційних змін обіймає посаду менше року, якщо його посадові обов»язки не змінилися. Оцінка здійснюється шляхом проведення внутрішнього та зовнішнього оцінювання діяльності головного бухгалтера бюджетної установи. Внутрішнє оцінювання діяльності головного бухгалтера здійснюється безпосередньо головним бухгалтером, який підлягає оцінці, а також погоджується керівником бюджетної установи, керівником та головним бухгалтером бюджетної установи, якій підпорядкована бюджетна установа, у разі  коли така установа є розпорядником коштів нижчого рівня місцевого бюджету. Внутрішнє оцінювання передбачає заповнення головним бухгалтером за погодженням із керівником бюджетної установи Анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень (далі Анкета) за формою згідно з додатком до цього Порядку.

 

 

 

ПОДЯКА

Горохівська сільська територіальна громада висловлює щиру подяку за капітальний ремонт вул. ШКІЛЬНА у селі ГОРОХІВСЬКЕ   Баштанського району Миколаївської області   та   ямковий ремонт дороги О151101 ( с. Горохівське  –  с.Баратівка) Горохівської сільської територіальної громади Баштанського району Миколаївської області  Голові Миколаївської ОДА  Віталію КІМУ, Голові Миколаївської обласної ради  Ганні ЗАМАЗЄЄВІЙ , Голові транспортної комісії  і депутату Мколаївської обласної ради  Івану КУХТІ, депутату Горохівської сільської ради Юрію КОРЯГІНУ. Висловлюю Вам подяку за відмінну роботу! В наш час дуже мало людей, які готові з повною відповідальністю підійти до своєї роботи, нічого не відкладати і виконати її на рівні. Такий відмінний результат надовго порадує всіх нас. Прийміть щиру вдячність і добрі побажання здоров’я, миру над головою, затишку в домі, добра в сім’ї і неймовірного щастя в кожному новому дні.

09:21 02.09.2021

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі та очікуваної вартості предмета закупівлі

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі та очікуваної вартості предмета закупівлі Інформація щодо процедур закупівель на виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 №710 (зі змінами)

08:53 28.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано