A A A K K K
для людей із порушенням зору
Горохівська громада
Миколаївська область, Баштанський район

НОВИНИ

 

                                                       

 

         Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 01.12.2011 №1537 «Про затвердження  Порядку проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16 грудня 2011р. за №1460/20198 повідомляє « Про проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень». Оцінці підлягає діяльність головного бухгалтера, який працює на займаній посаді не менше року, а також який внаслідок організаційних змін обіймає посаду менше року, якщо його посадові обов»язки не змінилися. Оцінка здійснюється шляхом проведення внутрішнього та зовнішнього оцінювання діяльності головного бухгалтера бюджетної установи. Внутрішнє оцінювання діяльності головного бухгалтера здійснюється безпосередньо головним бухгалтером, який підлягає оцінці, а також погоджується керівником бюджетної установи, керівником та головним бухгалтером бюджетної установи, якій підпорядкована бюджетна установа, у разі  коли така установа є розпорядником коштів нижчого рівня місцевого бюджету. Внутрішнє оцінювання передбачає заповнення головним бухгалтером за погодженням із керівником бюджетної установи Анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень (далі Анкета) за формою згідно з додатком до цього Порядку.

 

 

 

Дата: від до Скинути

Горохівська сільська військова адміністрація

З приходом морозів до нас прийшла щорічна проблема порятунку лебедів. Лебедям мороз не страшний. Їм складніше переносити голод. Кожен рік, як тільки водойми вкриваються кригою ці королівські птахи покидають насиджене місце в пошуках іншої відкритої водойми. Трапляється так, що не всі пернаті відлітають. Як правило, залишаються лебеді з-поміж первістків, які ще не набралися сили, травмовані, чи хворі. Тоді не байдужі до живої природи люди масово телефонують представникам преси, екологам та кличуть для порятунку птахів працівників ДСНС. Страшним для лебедів є відсутність відкритої водойми, де птахи можуть самостійно добувати собі їжу. На замерзлій водоймі пернатим загрожує тільки голод. Лебеді - птахи кочуючі, а не перелітні. У випадках з трьох і більше особин стоячих на крижині, скоріше всього птахи відпочивають між перельотами, а відпочивши перелетять на водойми, що не замерзають. Отож, лебедям мороз не страшний — складніше переносити їм голод. В пошуках корму вони власне й кочують. Однак природоохоронці запевняють: лебідь — це дикий птах і може сам за себе подбати. Варто знати, що з точки зору птаха, поява людини, а тим більше вилов – це великий стрес. Під час стресу птахи намагатимуться полетіти геть, а отже втрачатимуть енергію, яка їм так потрібна для зимування. Відловлювати лебедів потрібно тільки якщо їм загрожуватиме реальна небезпека (браконьєри або бродячі собаки). Якщо ж такої небезпеки немає, а вас дійсно хвилює благополуччя лебедів, краще за все дати їм спокій, непомітно спостерігайте здалеку і не чіпайте. І пам'ятайте основне правило: допомагаючи, не зашкодьте! Не завжди наше втручання у природу приносить користь! Ще раз наголошуємо: “Будьте дуже уважними при втручанні до дикої природи".

08:53 15.01.2024

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У СНІГУРІВСЬКОМУ РАЙОНІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської  області ( далі - Управління) доводить до відома, що відповідно до абзацу першого частини восьмої статті 20 Бюджетного кодексу України головний розпорядник бюджетних коштів розробляє та протягом 45 днів з дня набрання чинності рішення (розпорядження Горохівської СВА) на 2024 рік затверджує з місцевим фінансовим відділом паспорти бюджетних програм на 2024 рік. Також наголошуємо на дотриманні вимог Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.09.2014 за № 1104/25881(із змінами та доповненнями).

15:16 10.01.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано