Миколаївська область, Баштанський район

Оголошення

Про регулярних авіарейсів з Комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт»

Миколаївська обласна державна адміністрація доводить до Вашого відома, шо з 24 січня 2022 року розпочинається виконання регулярних авіарейсів з Комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт» Миколаївської обласної ради за маршрутом Миколаїв - Київ (Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни).

10:19:47 20.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ оренда майна

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту-проекту рішення Горохівської сільської ради «Про затвердження положення про оренду комунального майна Горохівської сільської ради та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

09:26:55 29.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ

16 вересня 2021 року з 9.00 год до 11.00 год  в приміщенні Горохівської сільської ради за адресою с.Горохівське, вул. Поштова,8  відбудеться прийом громадян спеціалістом  відділу     обслуговування    громадян   №5 Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській  області з пенсійних питань .

09:17:55 08.09.2021