Миколаївська область, Баштанський район

ОГОЛОШЕННЯ!

У Горохівській сільській раді працює 4 консультаційні пункти, до яких мешканці можуть звернутися за консультаціями:

10:58:43 24.02.2022

Про скликання сесії сільської ради

23 лютого  2022 о 10.00 год.року в приміщенні актової зали Горохівської сільської ради, відбудеться засідання 14 сесії  8 скликання.

08:00:05 21.02.2022

До уваги закладів охорони здоров’я та профспілкових організацій медичних працівників Миколаївщини

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я», вимоги якої  застосовується з 1 січня 2022 року передбачено збільшення базового розміру нарахування заробітної плати медичним працівникам закладів охорони здоров’я державної або комунальної форми власності за повністю виконану місячну (годинну) норму праці. Збільшення заробітних плат має бути диференційованим  з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи та відбуватися в  межах фонду оплати праці.

13:26:14 10.02.2022