Інформаційне повідомлення щодо Розпорядження 89-р від 08.05.2024

На виконання розпорядження від 08.05.2024 № 89-р " Про проведення громадських обговорень щодо перейменування вулиць в населених пунктах Горохівської сільської ради" просимо долучитися до обговорення. Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі до старостатів с. Баратівка, с. Новотимофіївка, с. Гуляй Городок із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом строку, передбаченого процедурою громадського обговорення. Збір пропозицій триватиме до 07 липня 2024 року. Після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) на офіційному сайті Горохівської сільської військової адміністрації ради буде оприлюднено звіт про узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час громадського обговорення .