Шановні жителі Горохівської територіальної громади!!!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Конституції України!

Нехай у день національного свята в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.
Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин не тільки користуватиметься правами і свободами, закріпленими Конституцією України, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.
Щиро бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я та благополуччя!

Дорога молодь!
Щиро вітаю Вас з Днем молоді!

Юність – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це  час випробувань і помилок, пізнання себе і навколишнього світу.
Пам’ятайте: ви – творці сьогодення та майбутнього нашої країни. Будьте її справжніми громадянами і патріотами, гідними подвигу ваших ровесників, які боролись за волю України в різні часи та в наші дні захищають свободу і територіальну цілісність держави. Ваші  розум і прагнення до позитивних змін, енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення в громадському та суспільному житті, у навчанні та на виробництві, у спорті та мистецтві, допомагають у творенні України як сучасної європейської держави.
Хай щастить вам  на добрі справи! Бажаю втілення найкращих життєвих планів і мрій!

Сільський голова                           Ірина ШЕВЧУК