A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Горохівська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Депутати


Депутати  Горохівської сільської ради VІІІ-го скликання


Округ №1

  •  Ліхацька Алла Львівна -21.03.1973 р.н.,освіта вища, вчитель Горохівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, проживає с.Горохівське;
  •  Фурсенко Сергій Григорович – 16.12.1957 р.н.,освіта вища,заступник директора ТОВ «Арома-Агро»,проживає с.Горохіаське;
  •  Бійчук Валерій Леонідович – 19.10.1965 р.н.,освіта незакінчена вища, тимчасово не працює,проживає с.Горохівське;

Округ №2

  • Бідюк Ігор Анатолійович – 23.09.1976 р.н.,освіта середня, тимчасово не працює,проживає с-ще Світла Дача;
  • Корягін Юрій Олексійович – 11.04.1961 р.н.,освіта середня технічна, голова ФГ «Кава»;
  • Стефанчин Григорій Макарович – 27.03.1957 р.н.,освіта вища, секретар Горохівської сільської ради,проживає с.Виноградне;
  • Чабанова Ольга Павлівна – 22.07.1974 р.н.,освіта вища,інспектор по роботі з молоддю Горохівської сільської ради,проживає с.Новий Шлях;

Округ №3

  • Заліпський Олександр Володимирович – 30.01.1974 р.н.,освіта середня, тимчасово не працює,проживає с. Баратівка;
  • Плаксіна Наталія Михайлівна – 17.08.1975 р.н.,освіта вища,спеціаліст відділу бухгалтерського обліку Горохівської сільської ради,проживає с.Баратівка;
  • Павлік Любов Миколаївна – 01.09.1965 р.н.,освіта вища,тимчасово не працює,проживає с.Баратівка;
  • Окунська Валентина Іванівна – 20.03.1965 р.н.,освіта середня, пенсіонер,проживає с. Ромоново-Булгакове;

Округ № 4

  • Бєлєнкін Борис Віталійович - 25.07.1964 р.н.,освіта професійно-технічна,   завідуючий ФАПом с.Промінь, проживає с.Новософіївка;
  • Бандурова Лідія Тимофіївна – 17.02.1941 р.н.,освіта середня,пенсіонер, проживає с.Новотимофіївка;
  • Шурун Віктор Іванович – 16.07.1963 р.н.,освіта вища, фізична особа підприємець, проживає с.Новотимофіївка;

Округ №5

  • Кугляр Петро Михайлович – 02.01.1955 р.н. , освіта  вища,   директор  ФГ «Кремінь»,проживає с. Суворе;
  • Кугляр Дмитро Петрович – 01.05.1982 р.н.,освіта вища, заступник директора  ФГ «Кремінь»,проживає  с.Суворе;
  • Потравка Володимир Анатолійович – 31.10.1957 р.н.,освіта середня, голова ФГ «Веселка»,проживає с.Промінь;
  • Мацук Надія Василівна – 18.12.1964 р.н.,освіта професійно-технічна, інспектор по роботі з населенням Горохівської сільської ради,проживає с.Промінь;

Округ №6

  • Єрмолаєв Олександр Іванович – 17.01.1963 р.н.,освіта вища,голова ФГ «Нива»,проживає с.Олександрівка;
  • Воробець Вікторія Григорівна – 13.08.1986 р.н.,освіта вища,вихователь Олександрівського ДНЗ,проживає с.Олександрівка;
  • Піскун Олена Федорівна – 16.01.1974 р.н.,освіта вища,заступник директора Олександрівської ЗОШ,проживає с.Михайлівка;

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування