ДО УВАГИ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩО ПРОВОДЯТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ З РЕАЛІЗАЦІЇ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ.

ФАЛЬСИФІКАЦІЯ

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області доводить до відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з реалізацією харчових продуктів з метою протидії обігу небезпечного, непридатного до споживання, неправильно маркованого харчового продукту.

Відповідно до листа Головного управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області від 11.01.2021 №Вн-14.4.2/50/21 «Щодо розпоряджень головного державного ветеринарного інспектора України від 05.01.2021 № 1 «Щодо протидії фальсифікації ковбас, ікри лососевої» та від 05.01.2021 № 2 «Щодо протидії фальсифікації масло солодковершкового» та відповідно до повідомлень ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів» в рамках масмедійного проекту «СТОП ФАЛЬСИФІКАТ» встановлено факти невідповідності виробництва та/або обігу харчових продуктів операторами ринку:

• ковбасних виробів – ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат», ТОВ «Феракс», ТОВ «М’ясокомбінат Ювілейний», ПрАТ «Український Бекон»;
  • ікри лососевої (горбуші) – ПрАТ «Дальриба», ТОВ «Флагман Сіфуд»
  • масла солодковершкового  - ТОВ «Рихальський завод сухого молока», «Еней», ТОВ «Фірма АПРЕЛЬ», ПП «Земледух В Т», ТОВ «Іва-Арт», ТОВ «Городенківський сирзавод», ТОВ «Інтер-мол», ТОВ «Терен-Про», ВАТ «Турківський молокозавод», ТОВ «Гранд Молпродукт», ТДВ «Яготинський мол завод, Золотоніський маслоробний комбінат», ПП «Рось» філія «Роменський молочний комбінат», ТОВ «Мілкіленд- Україна».

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ломоносова, 12, м. Снігурівка, Миколаївська обл., 57301 тел.: (05162) 2-14-53 та e-mail: sng_dpss@dpssmk.gov.ua

Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

області.