ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ  У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
У СНІГУРІВСЬКОМУ РАЙОНІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Жовтнева, 122, м.Снігурівка, Снігурівський район, Миколаївська область, 57301, тел/факс (05162) 2 17 27  E-mail: office.snigu@mk.dksu.local Код ЄДРПОУ 36895877

______________________________________________________________________________

від ___________20___р. № ________                               На  №__________ від ______20___р.

Фінансовий відділ Горохівської сільської ради

Відділ освіти Горохівської сільської ради

Про надання інформації

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області просить врахувати в роботі  Лист - роз»яснення Міністерства фінансів України №05120-03-5/941 від 14.01.2021 відповідно до якого у 2021 році  з           метою ідентифікації окремих джерел здійснення видатків на  зазначені заклади та установи освіти, бюджетні призначення мають плануватися за  декількома кодами програмної класифікації. Для прикладу по закладах загальної середньої  освіти:

- видатки, що здійснюватимуться за рахунок коштів місцевих бюджетів,  або дотацій з державного бюджету мають плануватися за кодом 1021;

- видатки, що здійснюватимуться за рахунок коштів освітньої субвенції –  код 1031;

- видатки, що здійснюватимуться за рахунок залишків коштів освітньої              субвенції – відповідно коди 1041, 1051, 1061;

- видатки, що здійснюватимуться на виконання заходів, спрямованих на               забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова               українська школа» – відповідно коди 1181, 1182.

У зв’язку з цим відображення бюджетної заборгованості має здійснюватися за тим кодом програмної класифікації видатків, що відповідатиме джерелу погашення такої заборгованості. Одночасно звертаємо увагу, що коштами освітньої субвенції забезпечується у повному обсязі оплата праці оптимальної чисельності вчителів при максимально ефективній мережі шкіл. У разі наявності закладів загальної середньої освіти з низькою наповнюваністю класів відповідні місцеві ради мають покривати дефіцит коштів освітньої субвенції за рахунок власних доходів. Тому кредиторська заборгованість по заробітній платі з нарахуваннями не може бути відображена за кодами 1031-1035, 1061-1065, 1092, 1094, 1102, 1104,1152, 1154.

Начальник                                                                                                    Олена НІКУЛИШЕВА

Неля Глущенко