Відповідно статей 12, 81, 121, 122 Земельного кодексу України, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60 «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України місцеве самоврядування в Україні»,

ВИРІШИЛА:

1. Погодити громадянину України Кугляру Сергію Степановичу надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, розташованої в межах території Горохівської (Суворської) сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 2,0000 га пасовищ, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
  2. 1. Погодити громадянину України Кугляру Миколі Степановичу надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, розташованої в межах території Горохівської (Суворської)  сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 2,0000 га пасовищ, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
  3. 1. Погодити громадянину України Кугляр Ользі Анатоліївні надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, розташованої в межах території Горохівської (Суворської) сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 2,0000 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
  4. 1. Погодити громадянину України Кугляр Анні Андріївні надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, розташованої в межах території Горохівської (Суворської) сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 2,0000 га пасовищ, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
  5. 1. Погодити громадянину України Кугляру Степану Андрійовичу надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, розташованої в межах території Горохівської (Суворської) сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 2,0000 га пасовищ, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
  6. 1. Погодити громадянину України Старейко Богдану Борисовичу надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, розташованої в межах території Горохівської (Суворської) сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 2,0000 га пасовищ, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
  7. 1. Погодити громадянину України Устіченко Костянтину Костянтиновичу надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, розташованої в межах території Горохівської (Суворської) сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 2,0000 га пасовищ, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
  8. 1. Погодити громадянину України Устіченко Костянтину Івановичу надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, розташованої в межах території Горохівської (Суворської)  сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 2,0000 га пасовищ, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
  9. 1. Погодити громадянину України Устіченко Руслану Костянтиновичу надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, розташованої в межах території Горохівської (Суворської) сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 2,0000 га пасовищ, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
  10. 1. Погодити громадянину України Устіченко Анастасії Юріївні надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, розташованої в межах території Горохівської (Суворської) сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 2,0000 га пасовищ, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
  11. 1. Погодити громадянину України Устіченко Олені  Іванівні надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, розташованої в межах території Горохівської (Суворської) сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 2,0000 га пасовищ, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
  12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну з питань      житлово-комунального господарства, комунальної власності,  благоустрою,    будівництва, земельних відносин,  охорони навколишнього середовища   та сфери послуг.

Сільський голова                                  В.Л. БІЙЧУК