Відповідно до ст. 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою забезпечення оптимального соціально-економічного розвитку Горохівської сільської об’єднаної територіальної громади, сільська рада

Вирішила:

1. Надати дозвіл Горохівському сільському голові Бійчуку Валерію Леонідовичу укладати  протягом 2020 року угоди соціально-економічного партнерства між Горохівською сільською радою та суб’єктами господарювання, після розгляду проектів таких угод  на відповідній постійній комісії сільської ради.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та  постійну комісію з питань містобудування, архітектури, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Сільський голова                                           В.Бійчук