ГОРОХІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

від 28 вересня 2021 року № 95-р

с. Горохівське

Про внесення змін та доповнень

до Плану діяльності з підготовки

проектів регуляторних актів

сільської ради на 2021 рік

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись ст. ст. 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Внести зміни та доповнення до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2021 рік, затвердженого рішенням сесії Горохівської сільської ради восьмого скликання від 23 грудня 2020 року № 10 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів Горохівської сільської ради на 2021 рік» згідно з доповненнями, що додаються.
  2. Секретарю Горохівської сільської ради забезпечити оприлюднення цього розпорядження згідно з чинним законодавством.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар                                    Г.М.Стефанчин

Додаток до розпорядження

голови Горохівської

сільської ради № 95-р від