A A A K K K
для людей із порушенням зору
Горохівська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Про надання погодження на розроблення документації із землеустрою Хир Л.Ф., Хир О.В., Романів І.В., Остапюк І.І.,Куницькому П.М, Куницькій В.С.,Шкварило О.І.Альшевській Т.М., Романів І.М, Шкварок Г.С., Самець М.М, Самець В.М.,БронніковійГ.А, Марченк

Дата: 10.06.2020 13:00
Кількість переглядів: 393

Відповідно статей 12, 81, 121, 122 Земельного кодексу України, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60 «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України місцеве самоврядування в Україні»,

ВИРІШИЛА:

 1. Погодити громадянину України Хир Людмилі Федорівні надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії ІІ-МК № 007811, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 259 від 25.02.2002року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради (Баратівської сільської ради) Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,0 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
 2. Погодити громадянину України Хир Олександру Вячеславовичу надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії ІУ-МК № 012099, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 102 від 02.07.2001року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради (Баратівської сільської ради) Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,0 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
 3. Погодити громадянину України Романів Ірині Володимирівні надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії І-МК № 010952, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 2549 від 08.02.2000року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,00 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
 4. Погодити громадянину України Остапюк Івану Івановичу надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії І-МК № 010941, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 2541 від 08.02.2000року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,00 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
 5. Погодити громадянину України Куницькому Петру Миколайовичу надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії ІІ-МК № 014654, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 2369 від 27.10.1997року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,00 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
 6. Погодити громадянину України Куницькій Вірі сергіївнінадання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії МК № б/н, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 2505 від 02.06.1999року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,00 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
 7. Погодити громадянину України Альшевській Тетяні Миколаївні надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії І-МК № 010943, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 2539 від 08.02.2000року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,00 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
 8. Погодити громадянину України Шкварило Ользі Іванівні надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії ІІ-МК № 007915, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 474 від 19.08.2002 року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,00 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
 9. Погодити громадянину України Романіву Івану Миколайовичу надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії І-МК № 010953, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 2548 від 08.02.2000року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,00 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
 10. Погодити громадянину України Шкварок Ганні Степанівні надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії ІІ-МК № 007888, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 365 від 28.03.2002 року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 0,60 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
 11. Погодити громадянину України Самець Маріанні Миколаївні надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії І-МК № 010956, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 2545 від 08.02.2000року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,00 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
 12. Погодити громадянину України Самець Віктору Миколайовичу надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії І-МК № 010955, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 2546 від 08.02.2000року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,00 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
 13. Погодити громадянину України Бронніковій Галині Акимівні надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії ІІ-МК № 007918, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 455 від 18.08.2002 року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,00 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
 14. Погодити громадянину України Марченко Людмилі Іванівні надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії ІІ-МК № 007925, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 456 від 18.08.2002 року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,00 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
 15. Погодити громадянину України Маліченко Людмилі Миколаївні надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії ІІ-МК № 007776, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № б/н від 19.08.2002 року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,00 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
 16. Погодити громадянину України Кардаш Володимиру Васильовичу надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії ІУ-МК № 007001, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 231 від 17.01.2002 року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,00 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
 17. Погодити громадянину України Янкович Олексію Петровичу надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії ІУ-МК № 012975, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 169 від 05.10.2001 року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,00 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
 18. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну з питань      житлово-комунального господарства, комунальної власності,  благоустрою,    будівництва, земельних відносин,  охорони навколишнього середовища   та сфери послуг

 

 

Сільський голова                                            В.Л. БІЙЧУК

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано