Керуючись ст.12, 120, 122, 123, 186 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державний земельний кадастр», частини 1 пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання директора ТОВ «РОЗДОЛЛЯ» про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (на місцевості), сесія Горохівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити ТОВ «РОЗДОЛЛЯ» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки (на місцевості), кадастровий номер 4825780700:36:004:0001 площею 2,5220 га, яка знаходиться у користуванні на умовах оренди (договір оренди землі № 040802300026 від 05.08.2008 року) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: селище Галаганівка, вулиця Паровозна,5 Снігурівського району Миколаївської області в межах території Горохівської сільської ради.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну з питань      житлово-комунального господарства, комунальної власності,  благоустрою,    будівництва, земельних відносин,  охорони навколишнього середовища   та сфери послуг.

Сільський голова                             В.Л. БІЙЧУК