Відповідно статей 12, 81, 121, 122 Земельного кодексу України, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60 «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України місцеве самоврядування в Україні»,

ВИРІШИЛА:

1. Погодити громадянину України Хир Ларисі Миколаївні надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії ІІ-МК № 007816, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 258 від 25.02.2002року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради (Баратівської сільської ради) Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,0 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
  2. Погодити громадянину України Коваленко Ользі Анатоліївні надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення  державної власності, що перебуває в його постійному користуванні на підставі державного акту на право постійного користування землею серії І1-МК № 009407, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 27 від 07.02.2001року, розташованої в межах території Горохівської сільської ради Миколаївської області, орієнтовний розмір земельної ділянки 1,0 га ріллі, із цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну з питань      житлово-комунального господарства, комунальної власності,  благоустрою,    будівництва, земельних відносин,  охорони навколишнього середовища   та сфери послуг

Сільський голова                                              В.Л. БІЙЧУК