Розглянувши заяву громадянина України Пашкевич Віктора Івановича, спадкоємців  власників земельних  часток  (паїв), свідоцтва про право на спадщину за законом, видане державним нотаріусом Голопристанської державної нотаріальної контори Херсонської області від 16.06.2020 року,  відповідно до пункту «г» частини 1 статті 81 та пунктів 16, 17 розділу X «Перехідні положення» Земельного кодексу України, частини 1 пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), статей 13, 20, 25 Закону України «Про землеустрій», сесія  сільської ради,

ВИРІШИЛА

1.  Надати громадянину  України Пашкевич Віктору Івановичу дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) площею 4,83 в умовних кадастрових гектарах, сертифікат серія МК № 0165675 по КСП « Дніпровське » для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Горохівської (Баратівської) сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.

2. Громадянину України Пашкевич Віктору Івановичу замовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та подати її на затвердження до Горохівської сільської  ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну з питань      житлово-комунального господарства, комунальної власності,  благоустрою,    будівництва, земельних відносин,  охорони навколишнього середовища   та сфери послуг.

Сільський голова                                        В.Л.Бійчук