Заслухавши інформацію сільського голови Бійчука В.Л.  про виконання сільського бюджету Горохівської сільської ради за 6 місяців 2020 року, відповідно до статті 80 Бюджетного кодексу України, пункту 23 частини першої статті 26, частини першої статті 61 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звіт про виконання сільського бюджету Горохівської сільської ради  за 6 місяців 2020 року по доходам у сумі 19989340,63 гривень, з них по загальному фонду -  19950697,08 гривень, по спеціальному фонду – 38643,57 гривень.( додаток 1).

2. Затвердити видатки  сільського бюджету Горохівської  сільської ради за  6 місяців 2020 року  у сумі 21074200,37 гривень, з них по загальному фонду – 21034897,34 гривень, по спеціальному фонду -  39303,03 гривень. (додатки 2,3).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Горохівської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                   Валерій БІЙЧУК

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до рішення сільської ради „Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Горохівської сільської ради за 6 місяців 2020 року”

1. Обґрунтування необхідності підготовки проекту рішення.

Стаття 80 Бюджетного кодексу України щодо затвердження річного звіту про виконання  бюджету.

2.Мета і завдання підготовки проекту рішення.

Розгляд та затвердження депутатами сільської ради звіту про виконання сільського бюджету Горохівської сільської ради за 6 місяців 2020 року, з метою підведення підсумків щодо проведеної роботи по забезпеченню надходжень до сільського бюджету, виконання видатків і проведення заходів бюджетними установами, що фінансуються з сільського бюджету та виконання сільських програм.

3. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання.

3.1. Статті 24, 80 Бюджетного кодексу України

3.2. Рішення Горохівської сільської ради від 16 грудня 2019 року № 23  «Про сільський бюджет Горохівської сільської ради на 2020 рік»

4. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків затвердження рішення

Підведення підсумків виконання сільського бюджету за 6 місяців 2020 року з метою публічного, прозорого представлення та відповідного контролю з боку громади за виконанням сільського бюджету.

5. Розміщення проекту рішення «Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Горохівської сільської ради за 6 місяців 2020 року».

Відповідно до вимог статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» проєкт рішення «Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Горохівської сільської ради за 6 місяців 2020 року» розміщено на сайті Горохівської сільської ради.

Сільський голова                                              Валерій БІЙЧУК