A A A K K K
для людей із порушенням зору
Горохівська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) із зе

Дата: 10.06.2020 13:07
Кількість переглядів: 309

Розглянувши заяву громадянина України Тимцунник Михайла Олександровича  та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розробленої ФОП Мішневим О.С.  та  на якій розташовано житловий будинок приватної власності громадянина  України Тимцунник М.О.   враховуючи Витяг  із Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-4809344552020 від 07.04.2020 року, керуючись ст.118,121,122  Земельного кодексу України, пунктом 5 ст.16 Закону України «Про Державний Земельний Кадастр»,   пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

                                                 вирішила :

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розробленої ФОП Мішневим О.С.  загальною площею -  0,1682 га , з  кадастровим номером 4825781400:34:019:0003,  за адресою :

селище Садове,, вулиця Степова,7   Снігурівського району,  Миколаївської області, в межах території сільської ради.

  1. Передати безкоштовно у власність громадянину  України Тимцуннику Михайлу Олександровичу земельну ділянку    для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель  житлової та громадської забудови   комунальної власності  Горохівської  сільської ради, яка знаходиться в його користуванні загальною площею -  0,1682 га , з  кадастровим номером 4825781400:34:019:0003 за адресою селище Садове, вулиця Степова,7  Снігурівського району,  Миколаївської області, в межах території Горохівської  сільської ради.
  2. Запропонувати громадянину Тимцуннику Михайлу Олександровичу    здійснити  реєстрацію права власності на вищевказану земельну  ділянку. 
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово - комунального господарства, комунальної власності, благоустрою,  будівництва,   земельних відносин, охорони навколишнього   середовища, та сфери послуг.

 

                            

                           Сільський голова                           В.Л.Б


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано