Керуючися статтею 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Горохівська  сільська рада Миколаївської області

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити Положення про єдиний податок на території Горохівської сільської ради.(Додається)

2. Установити на території Горохівської  сільської ради  ставки єдиного  податку  для першої та другої груп платників єдиного податку,   згідно Додатку 1, 2.

3. Секретарю сільської ради Стефанчину Г.М. забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті Горохівської сільської ради https://gorohivska-gromada.gov.ua/.  .

4. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку

5. Рішення  Баратівської, Горохівської та Суворської сільських рад «Про ставки Єдиного податку  » визнати такими, що втратили чинність.

6. Рішення набирає чинності  з   01 січня 2021 року.

Сільський голова                                                        Валерій БІЙЧУК