Розглянувши землевпорядну документацію, розроблену ФОП Здражевською Р.О. на підставі рішення Горохівської сільської ради № 13,14 від 16.03.2020 року, керуючись статтями 12,пунктами «г» та «ґ» частини 1 статті 81, 125, 126, пунктами 17,21 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 4, 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статтями 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі(на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 19, 20, 25 Закону України «Про землеустрій», сільська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину України Андросюк Марії Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Горохівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.

2.Виділити в натурі (на місцевості) громадянину України Андросюк Марії Григорівніи, власнику земельної частки (паю), земельні ділянки площею 3,0000 га ріллі, кадастровий номер 4825781400:16:000:0142 та земельну ділянку площею 3,0000 га ріллі, кадастровий номер 4825781400:16:000:0141 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Горохівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.

3. Громадянину України Андросюк Марії Григорівні здійснити державну реєстрацію права власності на зазначені в пункті 2 земельні ділянки, яке виникло на підставі сертифікатів на право на земельну частку(пай).

4. Зобов'язати громадянина України Андросюк Марію Григорівну передати оригінал сертифікатів на право на земельну частку (пай) до відділу у Снігурівському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області на зберігання.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної  власності,  благоустрою, будівництва, земельних відносин,  охорони навколишнього середовища   та сфери послуг.

Сільський голова                              В.Л.Бійчук