Відповідно до п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення VІІ сесії сільської ради 7 скликання від 16.12.2020 року № 17 «Про затвердження Програми соціального захисту населення «Турбота» на території  Горохівської  сільської  ради  на  2020 рік», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести доповнення до  Програми соціального захисту населення «Турбота» на території  Горохівської  сільської  ради  на  2020 рік, а саме :

1. Доповнити розділ 5 «Перелік завдань, заходів Програми та результативні показники» пунктом  викладеним в такій редакції:
  • Надання щомісячної матеріальної допомоги особам з інвалідністю І групи з хронічною нирковою недостатністю, які потребують постійного лікування гемодіалізом.

2.Внести доповнення в додаток 1 Програми соціального захисту населення «Турбота» на території  Горохівської  сільської  ради  на  2020 рік  «Заходи до програми «Турбота»», а саме :

2.1. Доповнити розділ ІІІ.  «Надання адресної матеріальної допомоги мало- захищеним верствам населення.» Заходів пунктом 15 викладеним в такій редакції:

- Передбачити щомісячну одноразову матеріальну допомогу особам з інвалідністю І групи з хронічною нирковою недостатністю, які потребують постійного лікування гемодіалізом .

Термін виконання: протягом року.

відповідальні : працівники виконавчого апарату сільської ради

Сільський голова                             В.Л.Бійчук