A A A K K K
для людей із порушенням зору
Горохівська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Про внесення доповнень до Програми соціального захисту населення «Турбота» на території Горохівської сільської ради на 2020 рік.

Дата: 08.05.2020 13:01
Кількість переглядів: 398

         Відповідно до п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення VІІ сесії сільської ради 7 скликання від 16.12.2020 року № 17 «Про затвердження Програми соціального захисту населення «Турбота» на території  Горохівської  сільської  ради  на  2020 рік», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Внести доповнення до  Програми соціального захисту населення «Турбота» на території  Горохівської  сільської  ради  на  2020 рік, а саме :

    1. Доповнити розділ 5 «Перелік завдань, заходів Програми та результативні показники» пунктом  викладеним в такій редакції:
  • Надання щомісячної матеріальної допомоги особам з інвалідністю І групи з хронічною нирковою недостатністю, які потребують постійного лікування гемодіалізом.

2.Внести доповнення в додаток 1 Програми соціального захисту населення «Турбота» на території  Горохівської  сільської  ради  на  2020 рік  «Заходи до програми «Турбота»», а саме :

    2.1. Доповнити розділ ІІІ.  «Надання адресної матеріальної допомоги мало- захищеним верствам населення.» Заходів пунктом 15 викладеним в такій редакції:

     - Передбачити щомісячну одноразову матеріальну допомогу особам з інвалідністю І групи з хронічною нирковою недостатністю, які потребують постійного лікування гемодіалізом .

Термін виконання: протягом року.

відповідальні : працівники виконавчого апарату сільської ради

 

Сільський голова                             В.Л.Бійчук


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано