Розглянувши землевпорядну документацію, розроблену ФОП Здражевською Р.О. на підставі рішення Горохівської сільської ради № 15 від 30.01.2020 року, керуючись статтями 12,пунктами «г» та «ґ» частини 1 статті 81, 125, 126, пунктами 17,21 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 4, 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статтями 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі(на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 19, 20, 25 Закону України «Про землеустрій», сільська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України Навала Зої Михайлівни, Навала Дмитра Вікторовича, Навала Олени Вікторівни, Навала Олександра Вікторовича, Навала Сергія Вікторовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Горохівської (Баратівської) сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.

2.Виділити в натурі (на місцевості) громадянам України Навала Зої Михайлівні, Навала Дмитру Вікторовичу, Навала Олені Вікторівні, Навала Олександру Вікторовичу, Навала Сергію Вікторовичу, власникам земельної частки (паю), земельну ділянку площею 3,2980 га ріллі, кадастровий номер 4825780700:23:000:0112 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Горохівської (Баратівської) сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.

3. Громадянам України Навала Зої Михайлівні, Навала Дмитру Вікторовичу, Навала Олені Вікторівні, Навала Олександру Вікторовичу, Навала Сергію Вікторовичу здійснити державну реєстрацію права власності на зазначену в пункті 2 земельну ділянку, яке виникло на підставі сертифікату на право на земельну частку(пай).

4. Зобов'язати громадян України Навала Зої Михайлівни, Навала Дмитра Вікторовича, Навала Олени Вікторівни, Навала Олександра Вікторовича, Навала Сергія Вікторовича передати оригінал сертифікату на право на земельну частку (пай) до відділу у Снігурівському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області на зберігання.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну з питань      житлово-комунального господарства, комунальної власності,  благоустрою,    будівництва, земельних відносин,  охорони навколишнього середовища   та сфери послуг.

Сільський голова                              В.Л.БІЙЧУК