A A A K K K
для людей із порушенням зору
Горохівська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Про виділення земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину України Мисків Л.С. в межах території Горохівської (Баратівської) сільської ради

Дата: 08.05.2020 12:50
Кількість переглядів: 387

Розглянувши землевпорядну документацію, розроблену ФОП Мішневим О.С. на підставі рішення Горохівської сільської ради № 25 від 16.03.2020 року, керуючись статтями 12,пунктами «г» та «ґ» частини 1 статті 81, 125, 126, пунктами 17,21 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 4, 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статтями 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі(на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 19, 20, 25 Закону України «Про землеустрій», сільська рада:

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину України Мисків Любові Степанівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Горохівської (Баратівської) сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.

 

2.Виділити в натурі (на місцевості) громадянину України Мисків Любові Степанівні, власнику земельної частки (паю), земельну ділянку площею 1,5900 га ріллі, кадастровий номер 4825780700:13:000:0310 та площею 2,4700 ріллі, кадастровий номер 4825780700:12:000:0234 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Горохівської (Баратівської) сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.

 

3. Громадянину України Мисків Любові Степанівні здійснити державну реєстрацію права власності на зазначену в пункті 2 земельну ділянку, яке виникло на підставі сертифікату на право на земельну частку(пай).

 

4. Зобов'язати громадянина України Мисків Любов Степанівну передати оригінал сертифікату на право на земельну частку (пай) до відділу у Снігурівському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області на зберігання.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну з питань      житлово-комунального господарства, комунальної власності,  благоустрою,    будівництва, земельних відносин,  охорони навколишнього середовища   та сфери послуг.

 

 

                                                      Сільський голова                              В.Л.БІЙЧУК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано