Про виділення земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину України Лесів В.І. в межах території Горохівської (Баратівської) сільської ради

Розглянувши землевпорядну документацію, розроблену ФОП Мішневим О.С. на підставі рішення Горохівської сільської ради № 27 від 16.03.2020 року, керуючись статтями 12,пунктами «г» та «ґ» частини 1 статті 81, 125, 126, пунктами 17,21 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 4, 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статтями 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі(на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 19, 20, 25 Закону України «Про землеустрій», сільська рада:

Про виділення земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину України Мисків Л.С. в межах території Горохівської (Баратівської) сільської ради

Розглянувши землевпорядну документацію, розроблену ФОП Мішневим О.С. на підставі рішення Горохівської сільської ради № 25 від 16.03.2020 року, керуючись статтями 12,пунктами «г» та «ґ» частини 1 статті 81, 125, 126, пунктами 17,21 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 4, 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статтями 3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі(на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 19, 20, 25 Закону України «Про землеустрій», сільська рада:

Про надання дозволу на виготовлення Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва розташованої в межах с.Новий Шлях, вулиця Шкільна,46 Снігурівського району Миколаївської області з подальшо

Розглянувши та обговоривши заяву гр. Малахової Світлани Володимирівни, яка зареєстрована в  с.Горохівське, вул..Шкільна,46 Снігурівського району Миколаївської області  про надання дозволу на виготовлення Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва розташованої в межах с. Новий Шлях, вулиця Шкільна,46 Снігурівського району Миколаївської області за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшою передачею у власність. Згідно ст. 12, 35, 118, 121 та п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій» сільська рада

З метою вдосконалення механізму зняття житлових будинків з балансу житлового фонду комунальної власності Горохівської  сільської ради, відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» від 19.06.1992 № 2482-XII, Положення про порядок передачі квартир (будинків) жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого наказом Міністерства з питань ЖКГ від 16.12.2009 р. № 396 , керуючись ст. 26, п.п.4 п.а ст.29, п.п 3 п.а ст.30, п.1,2,5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами та доповненнями), Горохівської  сільська рада:

Про скасування рішень Баратівської сільської ради

В зв’язку з тим що, громадянин Гуменяк В.Ю., не зміг отримати придбане йому Баратівською сільською радою житло,  будинок було передано на баланс Горохівської сільської ради, тому   керуючись  ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   «Положення  про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян», затвердженого наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 року № 396, сільська  рада