До уваги закладів охорони здоров’я та профспілкових організацій медичних працівників Миколаївщини
Постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я», вимоги якої застосовується з 1 січня 2022 року передбачено збільшення базового розміру нарахування заробітної плати медичним працівникам закладів охорони здоров’я державної або комунальної форми власності за повністю виконану місячну (годинну) норму праці. Збільшення заробітних плат має бути диференційованим з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи та відбуватися в межах фонду оплати праці.
Відключення електропостачання в с.Романо-Булгакове
Шановні мешканці с.Романо-Булгаково!
Дії населення при отриманні повідомлення про повінь
https://rada.info/upload/users_files/04377032/34f5a15ba92e56294a06c729e6dd9c45.pdf
Касові апарати для ФОПів
Снігурівська ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області інформує, що з 1 січня 2022 року всі фізичні особи – підприємці, крім єдинників першої групи, повинні застосовувати РРО, якщо вони отримують платежі готівкою або платіжними картками.
Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївські області повідомляє
Запитання-відповіді: Електронна трудова книжка та е-лікарняний
Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївські області повідомляє
З 1 січня 2022 року змінилась вартість легкового автомобіля, з якої сплачується збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Про регулярних авіарейсів з Комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт»
Миколаївська обласна державна адміністрація доводить до Вашого відома, шо з 24 січня 2022 року розпочинається виконання регулярних авіарейсів з Комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт» Миколаївської обласної ради за маршрутом Миколаїв - Київ (Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни).