Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївські області повідомляє

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ вул. Морехідна,1, м. Миколаїв, 54020, тел/факс 44-14-03, E-mail: post@mk.pfu.gov.uaкод згідно з ЄДРПОУ 13844159 __________________ №__________________ На №__________________від__________________

ОГОЛОШЕННЯ!

У Горохівській сільській раді працює 4 консультаційні пункти, до яких мешканці можуть звернутися за консультаціями:

До уваги закладів охорони здоров’я та профспілкових організацій медичних працівників Миколаївщини

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я», вимоги якої  застосовується з 1 січня 2022 року передбачено збільшення базового розміру нарахування заробітної плати медичним працівникам закладів охорони здоров’я державної або комунальної форми власності за повністю виконану місячну (годинну) норму праці. Збільшення заробітних плат має бути диференційованим  з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи та відбуватися в  межах фонду оплати праці.