Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївські області просить розмістити наступну інформацію на Вашому сайті та інформаційних сторінках в соціальних мережах:

Шановні жителі Горохівської територіальнох громади!!!

Від імені Миколаївської АТ «Укрпошта» звертаємось із наступним. Як Ви знаєте, майже три місяці поспіль українських пенсіонерів тримала в напрузі прийнята за ініціативи ПФУ та Мінсоцполітики Кабінетом Міністрів України Постанова №277 від 29.03.2021 року «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України». Завдяки підтримці Президента України і Прем’єр-міністра України, спільним зусиллям генерального директора Укрпошти Смілянського І.Ю., небайдужих губернаторів, народних депутатів та місцевих очільників, а також чисельним скаргам пенсіонерів на адресу КМУ нам  вдалося домогтися скасування обов’язкового переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові  рахунки з вересня 2021 року, як це раніше було визначено.