Фото без опису

 

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ  У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
У СНІГУРІВСЬКОМУ РАЙОНІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 вул. Жовтнева, 122, м.Снігурівка, Снігурівський район, Миколаївська область, 57301, тел/факс (05162) 2 17 27  E-mail: office.snigu@mk.dksu.local Код згідно з ЄДРПОУ 36895877

_______________________________________________________________________________

 

від ____________ 20___р. № _________                          На  №___________ від _______ 20___р

                                                                                                 Розпорядникам та одержувачам                        бюджетних коштів

 

                        

Про оприлюднення інформації

на офіційному сайті

 

 

        Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області ( далі - Управління)  доводить до відома та врахування в роботі лист Міністерства цифрової трансформації України  №1/04-4-7341 від 06.07.2021 «Щодо здійснення платежів за КПКВК 2911060 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості».

        Відповідно до п. 3 Постанови КМУ від 28.04.2021р.№ 453 «Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості» були внесені зміни до Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації, затвердженого постановою КМУ від 31.08.1998р. № 1352 ( далі - Положення). Зокрема, змінами, внесеними до абзацу першого п. 13 Положення передбачено, що у разі закупівель послуг з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету за кошти Інтернет - субвенції, коли їх вартість перевищує 1 тис. гривень державні замовники беруть бюджетні зобов»язання та здійснюють платежі за такими завданнями (проектами) лише після їх погодження з Генеральним державним замовником.

        Процедура погодження зазначених проектів інформатизації є такою ж, як для проектів інформатизації вартістю що дорівнює або перевищує 500 тис. гривень. Звертаємо особливу увагу на неприпустимість здійснення платежів за послуги підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету за кошти Інтернет – субвенції без погодження з Генеральним державним замовникам.

 

Начальник                                                            Олена НІКУЛИШЕВА

 

Неля Глущенко