ПОДЯКА

Горохівська сільська територіальна громада висловлює щиру подяку за капітальний ремонт вул. ШКІЛЬНА у селі ГОРОХІВСЬКЕ   Баштанського району Миколаївської області   та   ямковий ремонт дороги О151101 ( с. Горохівське  –  с.Баратівка) Горохівської сільської територіальної громади Баштанського району Миколаївської області  Голові Миколаївської ОДА  Віталію КІМУ, Голові Миколаївської обласної ради  Ганні ЗАМАЗЄЄВІЙ , Голові транспортної комісії  і депутату Мколаївської обласної ради  Івану КУХТІ, депутату Горохівської сільської ради Юрію КОРЯГІНУ. Висловлюю Вам подяку за відмінну роботу! В наш час дуже мало людей, які готові з повною відповідальністю підійти до своєї роботи, нічого не відкладати і виконати її на рівні. Такий відмінний результат надовго порадує всіх нас. Прийміть щиру вдячність і добрі побажання здоров’я, миру над головою, затишку в домі, добра в сім’ї і неймовірного щастя в кожному новому дні.

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі та очікуваної вартості предмета закупівлі