З 8 по 10 червня 2021 року на території Очаківської міської територіальної громади регіональною Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Миколаївській області будуть проведені триденні антитерористичні навчання.

 

Тренування відбуватимуться в умовах, максимально наближених до реальних.

 

Під час навчань силовики відпрацьовують алгоритм протидії диверсійно-терористичним групам та перевірять рівень контрдиверсійного захисту потенційно уразливих об’єктів.

 

У Службі безпеки наголосили, що через навчання в окремих районах можуть тимчасово запровадити особливий режим. Зокрема будуть діяти обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірятимуть документи, що посвідчують особу, також можливий огляд особистих речей та автівок. У зв’язку з цим, прохання до громадян на час проведення навчань мати при собі відповідні документи.

 

Тренування проводяться у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

 

Просимо із розумінням поставитися мешканців і гостей Очаківщини до можливих тимчасових незручностей, викликаних необхідністю проведення антитерористичних навчань.

***

Також стежити за нашими новинами можна у Фейсбук:  https://www.facebook.com/mykoda/

 

Для отримання додаткової інформації звертайтесь за телефонами:

 

067-750-13-62 – Павло Москальов

 

095-566-41-01 – Тамара Старожук

 

073-033-96-37 – Валерія Горєлова