про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Горохівської сільської ради

1).«Про затвердження ставок орендної плати за землю у відсотках від нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Горохівської сільської ради на 2022 р.»;

2). «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Горохівської сільської ради на 2022 рік»

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проекти «Про затвердження ставок орендної плати за землю у відсотках від нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Горохівської сільської ради на 2022 р.», «Про встановлення місцевих податків і зборів та податкових пільг зі сплати місцевих податків та зборів на території Горохівської сільської ради».

З метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку населених пунктів, вдосконалення правового регулювання у сфері орендних відносин на території Горохівської сільської ради.

Проекти рішеньГорохівської сільської ради «Про затвердження ставок орендної плати за землю у відсотках від нормативної грошової оцінки земель Горохівської сільської ради на 2022 р.»,«Про встановлення місцевих податків і зборів на території Горохівської сільської ради» та аналізиїх регуляторного впливу буде розміщено на дошці оголошень сільської ради, а також на офіційному сайті Горохівської сільської ради https://gorohivska-gromada.gov.ua/regulyatorna-diyalnist-23-14-27-10-12-2019/

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу їх регуляторного впливу.