Фото без описуФото без опису

Снігурівське міжрайонне управління інформує, щодо Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (далі-Головне управління) отримано лист Держпродспоживслужби від05.03.2021 № 11.1.3-26/5133 «Щодо повідомлення RASFF від 04 березня 2021».

Відповідно до повідомлення RASFF від 04 березня 2021року № 2021.0019-fup 20 стосовно виявлення 3-монохлор-1, 2-пропанідол (3-MCPD) (5138 µg/kgppb) в рафінованій пальмовій олії, що експортуються з Федеративної республіки Німеччина (постачальник: Olenex Edible Oils GmbH, Brake) до Республіки Польща (виробник: Elstar Fats Sp. Z o.o., Stare Pole), звідки надіслано до України (отримувач: ТОВ «Терра Фуд», вул. Зеленогірська, 8, м. Київ, 03037).

Відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», оператори ринку забов`язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров`я людини та письмово інформувати компетентний орган при виявленні невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції інформувати Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ломоносова, 12, м. Снігурівка, Миколаївська обл., 57301 тел.: (05162) 2-14-53 та e-mailsng_dpss@dpssmk.gov.ua

Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.