12 червня  2020 року 0 10:00 год., в приміщенні актової зали Горохівської сільської ради, відбудеться засідання ХIII сесії 7 скликання, з порядком денним:

1

Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Баратівської сільської ради  за 2019  рік

2

Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Суворської сільської ради  за 2019  рік

3

Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету

Горохівської сільської ради  за 2019  рік

4

Про затвердження структури та чисельності  відділу  освіти Горохівської сільської ради

5

Про надання дозволу сільському голові Бійчуку В.Л. на укладення

угод соціально-економічного партнерства протягом 2020 року

6

Про надання погодження на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Кугляру С.С, Кугляру М.С., Кугляр О.А., Кугляр А.А., Кугляру С.А., Старейко Б.Б., Устіченко К.К., Устіченко К.І.,Устіченко Р.К., Устіченко А.Ю., Устіченко О.І.

Доповідач: Стефанчин Г.М. секретар ради                   ( ОСГ)

7

Про надання погодження на розроблення документації із землеустрою  Хир Л.Ф., Хир О.В., Романів І.В., Остапюк І.І.,Куницькому П.М,

Куницькій В.С.,Шкварило О.І.Альшевській Т.М., Романів І.М,

Шкварок Г.С., Самець М.М, Самець В.М.,БронніковійГ.А, МарченкоЛ.І, Кардаш В.В, Маліченко Л.М., Янкович О.П. (ОСГ)

8

Про   надання   погодження  на   передачу земельних ділянок (ОСГ)

у власність Лапко О.С,. Довбик Н.В., Мельниковій К.П.,Янишину В.Б., Вірко В.П.,.,Пасічник З.Д.

9

Про виділення земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) громадянину України Лапченкову С.І. в межах території Горохівської (Баратівської) сільської ради

10

Про виділення земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) громадянину України Карбовничій Л.І. в межах території Горохівської сільської ради

11

Про виділення земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) громадянину України Максимчук Л.А. в межах території Горохівської сільської ради

12

Про виділення земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) громадянину України Запорожець А.В. в межах території Горохівської сільської ради

13

Про виділення земельної ділянки (пай)  в натурі (на місцевості) громадянину України Олєйник Л.В. в межах території Горохівської сільської ради

14

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)  із земель комунальної власності  та передачу земельної ділянки безкоштовно у власність мешканцю  с. Горохівське  Широкій А.А.

15

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)  із земель комунальної власності  та передачу земельної ділянки безкоштовно у власність мешканцю  селище Садове  Тимцуннику М.О.

16

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)  із земель комунальної власності  та передачу земельної ділянки безкоштовно у власність мешканцю   с. Промінь Букрєєвій Г.І.

17

Про виділення земельних ділянок (пай) в натурі (на місцевості) громадянину України Андросюк М.Г. в межах території Горохівської сільської ради

18

ПРОЕКТ  Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік

19

ПРОЕКТ   Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,на 2021 рік

20

ПРОЕКТ    Про встановлення місцевих  податків і зборів на території Горохівської сільської  ради на 2021 рік

21

Про встановлення ставок єдиного податку на території Горохівської

сільської  ради на 2021 рік та затвердження Положення про єдиний податок

22

Різне

1. Про встановлення лічильників на воду в домогосподарствах на території сільської ради.
  2.  Про виконання заходів щодо модернізації та належного функціонування місцевих систем централізованого оповіщення цивільного захисту

1. Щодо розвитку молодіжних консультативно-дорадчих органів
  2. Щодо проведення економічно обґрунтованих розрахунків тарифів на житлово-комунальні послуги та надання інформації управлінню житлово-комунального господарства ОДА.
  3. Вуличне освітлення с.Горохівське та с-ща Садове