5 млн грн передбачено в обласному бюджеті на отримання пільгового довготермінового кредиту для забезпечення молоді житлом

У п’ятницю, 18 червня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Кузьміна відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку житлового будівництва в Миколаївській області.

Щодо профілактики та встановлення факту отруєння бджіл

Пасічників з початком сезону підстерігає чимало проблем, лише одна з яких – масова загибель бджіл внаслідок отруєння пестицидами. При цьому пестициди, якими обробляють поля проти шкідників, не завжди одразу вбивають бджіл, а роблять їх вразливими до кліщів та несприятливих факторів навколишнього середовища. Провина за отруєння лежить не тільки на замовникові хімічних  обробок, значну відповідальність несуть і власники пасік.