Фото без опису

Згідно розпорядження № 13 від 04.07.2023 р.  керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації техногенного характеру регіонального рівня, пов’язаної з підривом російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції,  враховуючи стан водних ресурсів у зоні надзвичайної ситуації  та на підставі незадовільних санітарно-хімічних та мікробіологічних показників води у водоймах вирішено продовжити повну заборону:

- до 01.08.2023 р. купання у таких водних об’єктах в межах Миколаївської області: Чорне море, Бузький лиман, Дніпро-Бузький лиман, річки Інгулець, Інгул, Південний Буг (нижче м. Нова Одеса);

Фото без опису

- до 15.07.2023 р. любительського та промислового добування (вилову) водних біоресурсів у таких водних об’єктах в межах Миколаївської області: Чорне море, Бузький лиман, Дніпро-Бузький лиман, річки Інгулець, Інгул, Південний Буг (нижче м. Нова Одеса) та реалізації водних біоресурсів без документів походження та/або добутих (виловлених) у зазначених водоймах.