Відповідно повідомлення RASSF від 28.10.2021 №2021.5147-fur 29, виявлено несанкціоновану речовину – оксид етилену в порошку екстракту гарцинії камбоджійської, що використовувалась у харчовій добавці «Ostro Vit Контроль апетиту, 60 капсул» та експортувалась з Польщі (Fitness Trading Rоbеrt Szulborski, Zambrow) до України (отримувач: ФОП Бутко Олена Миколаївна, вул. Борщагівська, 4А, кв. 74, м. Київ, 0765744488).

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі-Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

В разі виявлення даної партії курячого м’яса просимо негайно інформувати Снігурівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, вул. Ломоносова, 12, м. Снігурівка, Миколаївська область., sng_dpss@dpssmk.gov.ua

Фото без опису