Снігурівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (Снігурівський район) інформує, що до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 12.10.2021 № 11.1.1-5/7269 «Щодо повідомлення RASFF від 11.10.2021 № 2021.5452».

Відповідно до повідомлення RASFF від 11.10.2021 № 2021.5452 стосовно виявлення Salmonella  (presence 125g) в листі м’яти з Єгипту (експортер: United forImport & Export.Hadka, Fayoum Governorate), що експортувалось з Німеччини (імпортер:  Krauter MixGmbH, Abswind) до України (отримувач: ДП «Кондитерська Корпопація «Рошен», проспект Науки,1 м. Київ).

Повідомлення направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Вищезазначену інформацію та вимоги статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», довести до відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з обігом зазначеного харчового продукту.

Шановні споживачі! У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Снігурівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ломоносова, 12, м. Снігурівка, Миколаївська обл., 57301 тел.: (05162) 2-14-53 та e-mail: sng_dpss@dpssmk.gov.ua