Снігурівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (Снігурівський район) інформує, що до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 07.10.2021 № 11.1.1-5/7225 «Щодо повідомлення RASFF від 06.10.2021 № 2021.5107- fup1».

Відповідно до повідомлення RASFF від 06.10.2021 № 2021.5107– fup1 стосовно виявлення несанкціонованого використання сировини злакових культур при виготовленні пластикових ланч-боксів, що експортувались з Китаю (виробник: Xiamen Keystar Traiding Co.LTD) через Польщу (імпортер: Asgard Spolka z organiczona odpowiedzialnoscia Baranovo) до України (отримувач: ТОВ «Дарума Україна», вул. Левандовська, 3В, м. Київ, 01010).

Повідомлення направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Вищезазначену інформацію та вимоги статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», довести до відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з обігом зазначеного харчового продукту.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Снігурівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ломоносова, 12, м. Снігурівка, Миколаївська обл., 57301 тел.: (05162) 2-14-53 та e-mail: sng_dpss@dpssmk.gov.ua