Снігурівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (Снігурівський район) інформує, що до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (далі-Головне управління) отримано лист Держпродспоживслужби від 20.08.2021 № 11.1.3-5/2885 «Щодо повiдомлення RASFF від 19.08.2021 № 2021.4442».

Відповідно до повідомлення RASFF від 19.08.2021 № 2021.4442 стосовно виявлення несанкціонованої речовини – оксид етилену в гуаровій камеді (постачальник: Abafoods, Badia polesine), що використовувалась в харчових продуктах бренду «BJORG» (оптовик: Bjorg Bonneterre et Compagnie, Saint-Genis-Laval) та експортувалось до України (отримувач: ТОВ «ТС Плюс», вул. Краснова, 27, м. Київ, 03115).

Повідомлення направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Вищезазначену інформацію та вимоги статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», довести до відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з обігом зазначеного харчового продукту.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Снігурівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ломоносова, 12, м. Снігурівка, Миколаївська обл., 57301 тел.: (05162) 2-14-53 та e-mail: sng_dpss@dpssmk.gov.ua

Просимо опублікувати на офіційному сайті вище зазначене інформаційне повідомлення.

Начальник                                                                                      Дмитро КУЛІУШ

Обуховська Марина  05162  21453