Протягом 2020 року на погодження до експертів державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області через онлайн-сервіс надійшло 16717 пакетів документів. З них надано 14408(86%) позитивних висновків та 2309(14%) пакетів не погоджено.

 

З початку 2020 року спеціалістами відділів Держгеокадастру в районах Миколаївської області було направлено на погодження до інших областей 11 994 проєктів землеустрою.

 

Усього на Миколаївщині кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 26 осіб.

 

Для порівняння : протягом 2019 року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області опрацьовано 9526 проєктів землеустрою. З них позитивний висновок отримали 7964 проєкти, 1562-не погоджено. Спеціалістами відділів Держгеокадастру в районах Миколаївської області було направлено на погодження до інших областей 8363 проєкти землеустрою.

 

Довідково

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

 

***

Також стежити за нашими новинами можна у Фейсбук:  https://www.facebook.com/mykoda/

 

Для отримання додаткової інформації звертайтесь за телефонами:

 

067-750-13-62 – Павло Москальов

 

066-350-38-97 – Меланія Саркісян

 

095-566-41-01