Фото без опису

За інформацією Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків НС за минулу добу станом на 26 листопада у Снігурівському районі виявлено 1 новий випадок захворювання на COVID-19.

Загалом у районі було виявлено та підтверджено 196 випадків захворювання на COVID-19, з них: 157 осіб хворіє, 38 осіб одужало від хвороби. Зафіксовано 1 летальний випадок від COVID-19.

Закладами охорони здоров’я району з метою виявлення випадків захворювання на COVID-19 проведено обстеження мешканців району: методом ІФА (імуноферментний аналіз) – 567 осіб; методом ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція) – 1088 осіб, швидкими тестами – 50 осіб.

Для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекції закликаємо мешканців району дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму в громадських місцях, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції. Бережіть себе та своїх близьких!