Фото без опису

До Баштанської районної ради Миколаївської області було обрано новий депутатський корпус. Із 42 депутатів до загального складу ради обралися 7 представників від Снігурівщини.

Так, найбільше депутатів від Снігурівщини делегувала політична партія "Слуга народу" - це Денис Желнарський, Юрій Корягін та Денис Дарбінян. Від "Європейської солідарності" депутатом Баштанської райради обрано Тетяну Мезіну, від "ОПЗЖ" - Костянтина Завірюхіна та від "Нашого краю" - Аллу Закусілову та Вадима Бєліка.

Слід зазначити, що деякі з депутатів, які одночасно обралися у декілька рад, мають скласти один з мандатів та визначитися, у раді якого рівня (сільській, міській, районній чи обласній) вони будуть виконувати свої повноваження. Тож, остаточний список депутатів місцевих рад незабаром може дещо змінитися та поповнитися новими прізвищами.