Фото без опису

Традиційно 14 жовтня,  у День українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородині, День захисника України, учні Суворського ЗЗСО І-ІІІст. вітають учасників бойових дій,  воїнів Збройних Сил України та їхні родини.

ПеріодКозаччини – надзвичайно важлива сторінка нашої історії. Українці пишаються культурною спадщиною козаків та їх боротьбою за нашу національну ідею. Тому сьогодні ми вшановуємо їх пам'ять.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня українського козацтва! Пам'ятайте, що ідея козацтва жива донині. У кожному з нас тече кров наших предків – вільних і незалежних козаків. Саме дух козацтва  покоління за поколінням виховує у наших земляків патріотизм, національну свідомість, почуття гордості. Сили, козацької міці, здоров'я та непереможності Вам!

Хай Чумацький Шлях зоріє,

Хай молитва душу гріє,