Шановні мешканці району!

З 19 жовтня в Україні почало працювати оновлене епідемічне зонування, за яким Україну розділили на чотири карантинні зони, враховуючи епідемічну ситуацію в кожному регіоні. Відтак, уся Миколаївська область, відповідно, і Снігурівський район потрапили до «помаранчевої» зони.

У зв’язку з цим впроваджуються додаткові протиепідемічні заходи, відповідно до яких обмежується:

– діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;

– діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;

– планові госпіталізації в лікарнях;

– спортзали, фітнес-центри, заклади культури;

– обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.

Звертаюся до усіх жителів району з проханням максимально дотримуватись карантинних обмежень, бо це справді те, що може врятувати людське життя. Найперше, перебувати у приміщеннях, транспорті – у масках чи респіраторах, якомога частіше мити або дезінфікувати руки, дотримуватися соціальної дистанції, уникати скупчень людей, тому що людина може бути носієм вірусу, але при цьому, не мати жодних симптомів захворювання.

Бережіть себе та оточуючих!