Русінко Михайло Пилипович народився 06 лютого 1927 року с. Бабиці , Польща.

20 липня 1944 року у віці 17 років Польовим райвійськкоматом призваний на військову службу в ряди збройних сил у 287 стрілецький полк. З 5 червня 1944 по серпень 1944 року приймав участь у партизанському загоні «Ковальова» партизанського об'єднання Ковпака, який діяв на території Київської області. Нагороджений медалями « За победу над Германией» і медаллю «Партизан Отечественной войны 1941-1945 г». Після війни Русінко М.П. прибув на територію с. Новософіївка зі своєю дружиною Євдокією Іванівною , має доньку Галину та сина Миколу. Працював у радгоспі «Більшовик» робітником. У 1987 році пішов на заслужений відпочинок.

Русінко М.П. знають в селі як добру, порядну, працьовиту людину. Жителі з пошаною ставляться до ветерана, вшановують його заслуги перед Батьківщиною.