ЦВК утворила 532 тервиборчкоми для проведення місцевих виборів

Загалом сформовано 22 обласних комісії. Місцеві вибори заплановано на 25 жовтня / фото УНІАН Центральна виборча комісія на своєму засіданні 10 серпня утворила територіальні виборчі комісії для проведення майбутніх місцевих виборів. Про це повідомила прес-служба ЦВК. "Розглянувши відповідні подання місцевих організацій політичних партій, врахувавши результати проведеного жеребкування та відповідні відхилення, Комісія утворила та сформувала склад 532 обласних, районних (крім районів в АР Крим), міських (крім міст в АР Крим), районних у місті Києві виборчих комісій у межах 24 областей України", - йдеться у повідомленні.

Загалом було сформовано 22 обласних, 119 районних та 10 районних у Києві виборчих комісій з виборів 25 жовтня. Також ЦВК затвердила Порядок організації роботи та ведення діловодства виборчих комісій з виборів президента України, народних депутатів України, місцевих виборів та Порядок виготовлення, передачі, зберігання та використання печаток територіальних і дільничних виборчих комісій з місцевих виборів. Ще одним рішенням стало внесення змін до постанови ЦВК від 25 червня "Про зразки та опис печаток, вивісок територіальних і дільничних виборчих комісій з місцевих виборів і штампа "Вибув".