Про прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради до комунальної власності Горохівської сільської ОТГ в особі Горохівської сільської ради бюджетних установ, закладів освіти та майна, зміну засновників, найменувань та затвердження в новій редакції їх Статутів

Доповідач: Зіньковський І.Ю. перший заступник сільського голови

Про внесення змін та реєстрацію в новій редакції Статутів ЗДО Горохівської сільської ради

Доповідач: Зіньковський І.Ю. перший заступник сільського голови

Про проведення передачі нерухомого, рухомого майна, необоротних активів, малоцінних та швидкозношувальних предметів, матеріалів та інших цінностей від сільської ради на баланс і в оперативне управління відділу освіти Горохівської сільської ради, та створення комісій по проведенню передачі основних засобів

Про внесення доповнень до рішення № 13 від 27.12.2019 року

«Про організацію та проведення громадських робіт в Горохівській сільській раді на 2020 рік.

Доповідач: секретар ради Стефанчин Г.М.

Про представлення нагородження почесним званням “Мати – героїня” гр. Коломойченко С.В.

Доповідач: секретар ради Стефанчин Г.М.

Про   надання   погодження  на   передачу земельних ділянок у власність Нікіфоренко В.О., Чіхладзе А.В.

Доповідач: секретар ради Стефанчин Г.М.

Про надання громадянці України Бондаренко Л.М.  дозволу на розроблення землевпорядної документації на земельну ділянку (пай) в межах території Горохівської  (Баратівської) сільської ради.

Доповідач: секретар ради Стефанчин Г.М.

Про надання громадянину України Бондаренко М.В..  дозволу на розроблення землевпорядної документації на земельну ділянку (пай) в межах території Горохівської  (Баратівської) сільської ради.

Доповідач: секретар ради Стефанчин Г.М.

Про надання громадянину України Авраменко В.О.  дозволу на розроблення землевпорядної документації на земельну ділянку (пай) в межах території Горохівської  сільської ради.

Доповідач: секретар ради Стефанчин Г.М.

Про надання погодження на розроблення документації із землеустрою Корчагіній В.Ф.

Доповідач: секретар ради Стефанчин Г.М.

Доповідач: секретар ради Стефанчин Г.М..

Різне.

1. Надання матеріальної допомоги Комушинській А.М. на поховання сина Гамера Р.М. 1974р.н.
  2. Надання матеріальної допомоги Потайчук Т.П на поховання сестри співмешканця Міщаніна М. – Циганкової Т.В. 1965р.н.
  3.  Інше.