Миколаївська область, Снігурівський район

ПОРОЗУМІЛИСЯ

Дата: 29.07.2020 08:11
Кількість переглядів: 52

28 липня відбулася XVI cесія 7 скликання Горохівської сільської ради. Депутати ще раз заслухали інформацію про дострокове припинення повноважень Горохівського сільського голови В.Л. Бійчука, подану за його власним бажанням та вже за його безпосередньої присутності. Ця заява була прийнята до відома депутатським корпусом ще на минулій позачерговій сесії (13 липня 2020 р.), чим практично була задоволена, згідно Закону «Про місцеве самоврядування». Вже в статусі екс-очільника Горохівської ОТГ В.Л. Бійчук подякував депутатам за співпрацю та й покинув засідання.

Тож, до порядку денного було запропоновано одне питання стосовно покладання повноважень голови сільради на її секретаря Г.М. Стефанчина фактично до закінчення каденції цього скликання. 18 депутатів, розуміючи ситуацію, що склалася, зважено підтримали проект рішення та надали Григорію Макаровичу відповідні повноваження.