ПРО ПИТНУ ВОДУ ТА ВОДОПОСТАЧАННЯ

Дата: 18.05.2026 11:25
Кількість переглядів: 52

Фото без опису

Шановні водокористувачі Горохівської громади!

Ситуація критична: через масовий полив городів частина населення взагалі залишилася без води.
Полив зі шлангів у літній період категорично заборонений. Через це у водопроводі падає тиск, і ваші сусіди не можуть навіть набрати води для пиття чи приготування їжі. Будьмо людьми та поважаймо один одного.
Бажаєте поливати город? Вихід один — встановлюйте лічильник води.
 Увага! Відсьогодні по селам будуть проводитися рейди.
Спеціальна комісія перевірятиме подвір'я з метою виявлення порушників. Усіх, хто здійснює незаконний полив без обліку, буде притягнуто до адміністративної відповідальності.


« повернутися до розділу «Оголошення»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь