ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ  У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
У СНІГУРІВСЬКОМУ РАЙОНІ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Жовтнева, 122, м.Снігурівка, Снігурівський район, Миколаївська область, 57301, тел/факс (05162) 2 17 27  E-mail: office.snigu@mk.dksu.local Код ЄДРПОУ 36895877

______________________________________________________________________________

від ___________20___р. № ________                               На  №__________ від ______20___р.

Розпорядникам та одержувачам

бюджетних коштів Горохівської сільської ради

Щодо заповнення реєстрів

бюджетних зобов”язань

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області  звертає увагу на неухильне дотримання вимог щодо заповнення Реєстру бюджетних зобов”язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів в частині відображення інформації про закупівлі відповідно до  Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов”язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської  служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2012 №309 «Про затвердження Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов”язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 березня 2012 р. за № 419/20732.

У графі «Дані бюджетного зобов”язання: інформація про закупівлі» Реєстру бюджетних зобов»язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів

• проставляється ознака «00», якщо бюджетне зобов”язання взято розпорядником бюджетних коштів без застосування процедур закупівель/ спрощених закупівель;
  • проставляється унікальний ідентифікатор закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель, якщо бюджетне зобов”язання взято розпорядником бюджетних коштів із застосуванням процедур закупівель/ спрощених закупівель.

Начальник                                                                                                    Олена НІКУЛИШЕВА

Неля ГЛУЩЕНКО