Фото без описуСнігурівським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання Постанов Головного Державного санітарного лікаря України щодо профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19), в період з 15.03.21р по 26.03.21р проведено санітарно-епідеміологічні обстеження суб’єктів господарювання ,а саме магазинів продовольчих товарів - 25,  магазинів не продовольчих товарів – 6, порушень - 1, закладів громадського харчування – 2, закладів дошкільної освіти (ЗДО) -  2,  ЗОШ – 1,  НВК – 1.

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області нагадує мешканцям громади, щодо обов’язкового дотримання карантинних заходів, а саме: перебування в громадських місцях в захисних масках, дотримуватись соціальної дистанції та умов особистої гігієни.

Бажаємо здоров’я Вам та Вашим родинамФото без опису